Nová éra bývania začína: prvý krok k  moderným bytom vo Zvolene

Mám záujem

Po tom, čo bolo vydané stavebné povolenie na výstavbu dvoch bytových domov Šalvia a  Prvosienka na Zlatom potoku vo Zvolene, sa pristúpilo k  zahájeniu stavby. Nové, najmä 2-izbové a  3-izbové byty, ktoré tu vzniknú, poskytnú záujemcom (nielen) zo Zvolena krásne miesto pre život.

Vznikne tu tak rezidenčná štvrť, ktorá je už teraz príťažlivá svojou polohou a  prostredím. Zvolenčania vedia, že bývanie na Zlatom potoku prináša so sebou mnoho výhod, a  tak tým, čo hľadajú nové bývanie vo Zvolene, už nič nebráni v  tom, aby sa rozhodli práve pre tento bytový komplex. Množstvo zelene, blízkosť obchodov a  výborná občianska vybavenosť je zárukou na spokojný život v  meste.

Nové byty, ktoré vzniknú v  tejto časti, budú zariadené v  kvalitnom štandarde. Byty, ako aj bytové domy, sú postavené s  dôrazom na kvalitu a  vybavené najnovšími technológiami, ktoré potešia nejedného milovníka inovácií.

Každý byt bude zariadený modernými exteriérovými žalúziami, prémiovými vode odolnými parketami, samostatným vykurovaním plynovým kotlom, najkvalitnejšími materiálmi a  energetickým certifikátom AO, dizajnovými hliníkovými oknami s  dlhou životnosťou, kvalitnými batériami a  modernými veľkoformátovými obkladačkami.

Na výber máte z  kvalitnej laminátovej podlahy, štýlových interiérových dverí a  kvalitných obkladov, dlažieb, či sanity.

Harmonogram výstavby je aktuálne zverejnený na stránke pod každým bytom, takže presne môžete vidieť, v  akej fáze sa aktuálne nachádzame.

Naši realitní makléri sú to pre Vás, kedykoľvek bude treba.

Ak máte záujem vidieť a vedieť viac, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0903 415  732 alebo emailom na predaj@zelenyhaj.sk. Nájdete nás aj na predajnom mieste vo Zvolene, na ulici P. O. Hviezdoslava 28. Tešíme sa na naše spoločné stretnutie.

Zavolať   +421 903 415 732
crossmenu