Aktuality

Mám záujem
Nová éra bývania začína: prvý krok k  moderným bytom vo Zvolene
23. februára 2024
Po tom, čo bolo vydané stavebné povolenie na výstavbu dvoch bytových domov Šalvia a  Prvosienka na Zlatom potoku vo Zvolene, sa pristúpilo k  zahájeniu stavby. Nové, najmä 2-izbové a  3-izbové byty, ktoré tu vzniknú, poskytnú záujemcom (nielen) zo Zvolena krásne miesto pre život. Vznikne tu tak rezidenčná štvrť, ktorá je už teraz príťažlivá svojou polohou a  prostredím. Zvolenčania vedia, že […]
Zobraziť viac
Aké sú výhody bývania na Zlatom potoku
15. februára 2024
Zvolen, známe mesto s bohatou históriou a dynamickým rozvojom, ponúka množstvo lokalít vhodných na bývanie. Jednou z najatraktívnejších lokalít vo Zvolene je bezpochyby Zlatý Potok. Svojou výbornou polohou, vybavenosťou a atmosférou sa stáva obľúbenou časťou pre tých, ktorí hľadajú ideálne miesto na svoj život.
Zobraziť viac
Výstavba novostavby bytového domu Zvolen Zelený Háj ZAHÁJENÁ
29. januára 2024
V  novembri 2023 dostala výstavba bytového domu Zelený Háj „zelenú“. Týmto sa odštartovala cesta, ktorá bude prebiehať v niekoľkých etapách. V  I. etape pôjde o výstavbu čiastočne podpivničeného bytového domu SO12 s piatimi nadzemnými podlažiami a šiestym ustúpeným podlažím. Stavba obdĺžnikového tvaru bude obsahovať 35 bytov a 2 apartmány. Súčasťou budú komunikačné priestory, kobky, parkovanie.
Zobraziť viac
Zavolať   +421 903 415 732
crossmenu